kopia lustrzana https://github.com/wagtail/wagtail
Update translator credits
rodzic
84328e4f0d
commit
b4a9097f34
|
@ -308,15 +308,15 @@ Translators
|
||||||
* Bulgarian: Lyuboslav Petrov
|
* Bulgarian: Lyuboslav Petrov
|
||||||
* Catalan: Antoni Aloy, David Llop, Roger Pons
|
* Catalan: Antoni Aloy, David Llop, Roger Pons
|
||||||
* Chinese: hanfeng, Lihan Li, Leway Colin, Orangle Liu
|
* Chinese: hanfeng, Lihan Li, Leway Colin, Orangle Liu
|
||||||
* Chinese (China): hanfeng, Daniel Hwang, Jian Li, Listeng Teng, Feng Wang, Fred Zeng, Joey Zhao, Vincent Zhao, zhushajun
|
* Chinese (China): hanfeng, Daniel Hwang, Jian Li, Listeng Teng, Feng Wang, whuim, Fred Zeng, Joey Zhao, Vincent Zhao, zhushajun
|
||||||
* Chinese (Taiwan): gogobook, Lihan Li, Jp Shieh
|
* Chinese (Taiwan): gogobook, Lihan Li, Jp Shieh
|
||||||
* Croatian (Croatia): Luka Matijević
|
* Croatian (Croatia): Luka Matijević
|
||||||
* Czech: Ales Dvorak, Martin Galda, Sophy O, Ivan Pomykacz, Jiri Stepanek, Marek Turnovec, Stanislav Vasko
|
* Czech: Ales Dvorak, Martin Galda, Sophy O, Ivan Pomykacz, Jiri Stepanek, Marek Turnovec, Stanislav Vasko
|
||||||
* Danish: Asger Sørensen
|
* Danish: Mads Kronborg, Asger Sørensen
|
||||||
* Dutch: benny_AT_it_digin.com, Bram, Brecht Dervaux, Huib Keemink, Thijs Kramer, Samuel Leeuwenburg, mahulst, Rob Moorman, Michael van Tellingen, Arne Turpyn
|
* Dutch: benny_AT_it_digin.com, Bram, Brecht Dervaux, Huib Keemink, Thijs Kramer, Samuel Leeuwenburg, mahulst, Rob Moorman, Michael van Tellingen, Arne Turpyn
|
||||||
* Dutch (Netherlands): Bram, Kees Hink, Franklin Kingma, Maarten Kling, Thijs Kramer
|
* Dutch (Netherlands): Bram, Kees Hink, Franklin Kingma, Maarten Kling, Thijs Kramer
|
||||||
* Finnish: Eetu Häivälä, Niklas Jerva, Aarni Koskela, Rauli Laine, Glen Somerville, Juha Yrjölä
|
* Finnish: Eetu Häivälä, Niklas Jerva, Aarni Koskela, Rauli Laine, Glen Somerville, Juha Yrjölä
|
||||||
* French: Adrien, Timothy Allen, Sebastien Andrivet, Bertrand Bordage, André Bouatchidzé, Aurélien Debord, Romain Dorgueil, Tom Dyson, Antonin Enfrun, Axel Haustant, Léo, Pierre Marfoure, nahuel, Dominique Peretti, Loïc Teixeira, Benoît Vogel
|
* French: Adrien, Timothy Allen, Sebastien Andrivet, Bertrand Bordage, André Bouatchidzé, Aurélien Debord, Romain Dorgueil, Tom Dyson, Antonin Enfrun, Axel Haustant, Léo, Pierre Marfoure, nahuel, Sophy O, Dominique Peretti, Loïc Teixeira, Benoît Vogel
|
||||||
* Galician: fooflare
|
* Galician: fooflare
|
||||||
* Georgian: André Bouatchidzé
|
* Georgian: André Bouatchidzé
|
||||||
* German: Ettore Atalan, Patrick Craston, Henrik Kröger, Tammo van Lessen, Martin Löhle, Wasilis Mandratzis-Walz, Daniel Manser, m0rph3u5, Max Pfeiffer, Moritz Pfeiffer, Herbert Poul, Karl Sander, Tobias Schmidt, Johannes Spielmann, Raphael Stolt, Jannis Vajen, Vorlif, Matthew Westcott
|
* German: Ettore Atalan, Patrick Craston, Henrik Kröger, Tammo van Lessen, Martin Löhle, Wasilis Mandratzis-Walz, Daniel Manser, m0rph3u5, Max Pfeiffer, Moritz Pfeiffer, Herbert Poul, Karl Sander, Tobias Schmidt, Johannes Spielmann, Raphael Stolt, Jannis Vajen, Vorlif, Matthew Westcott
|
||||||
|
@ -331,19 +331,19 @@ Translators
|
||||||
* Latvian: Reinis Rozenbergs, Maris Serzans
|
* Latvian: Reinis Rozenbergs, Maris Serzans
|
||||||
* Lithuanian: Matas Dailyda
|
* Lithuanian: Matas Dailyda
|
||||||
* Mongolian: Delgermurun Purevkhuu
|
* Mongolian: Delgermurun Purevkhuu
|
||||||
* Norwegian Bokmål: Eirik Krogstad, Robin Skahjem-Eriksen
|
* Norwegian Bokmål: Eirik Krogstad, Robin Skahjem-Eriksen, Stein Strindhaug
|
||||||
* Persian: Mohammad reza Jelveh, Mohammad Hossein Mojtahedi, Py Zenberg
|
* Persian: Mohammad reza Jelveh, Mohammad Hossein Mojtahedi, Py Zenberg
|
||||||
* Polish: Konrad Lalik, Mateusz, Miłosz Miśkiewicz, Bartek Sielicki, utek, Grzegorz Wasilewski, Bartosz Wiśniewski
|
* Polish: Konrad Lalik, Mateusz, Miłosz Miśkiewicz, Bartek Sielicki, utek, Grzegorz Wasilewski, Bartosz Wiśniewski
|
||||||
* Portuguese (Brazil): Claudemiro Alves Feitosa Neto, Bruno Bertoldi, Luiz Boaretto, Gladson Brito, Thiago Cangussu, Gilson Filho, Joao Garcia, João Luiz Lorencetti, Marcio Mazza, Douglas Miranda, Guilherme Nabanete
|
* Portuguese (Brazil): Claudemiro Alves Feitosa Neto, Bruno Bertoldi, Luiz Boaretto, Gladson Brito, Thiago Cangussu, Gilson Filho, Joao Garcia, João Luiz Lorencetti, Marcio Mazza, Douglas Miranda, Guilherme Nabanete
|
||||||
* Portuguese (Portugal): Gladson Brito, Thiago Cangussu, Tiago Henriques, Jose Lourenco, Nuno Matos, Douglas Miranda, Manuela Silva
|
* Portuguese (Portugal): Gladson Brito, Thiago Cangussu, Tiago Henriques, Jose Lourenco, Nuno Matos, Douglas Miranda, Manuela Silva
|
||||||
* Romanian: Dan Braghis
|
* Romanian: Dan Braghis
|
||||||
* Russian: ajk, Andrey Avdey, Daniil, gsstver, Sergey Khalymon, Sergey Komarov, Arseni M, Eugene MechanisM, Rustam Mirzaev, Mikalai Radchuk, Alexandr Romantsov, Nikita Viktorovich, Vassiliy Vorobyov
|
* Russian: ajk, Andrey Avdey, Daniil, gsstver, Sergey Khalymon, Sergey Komarov, Arseni M, Eugene MechanisM, Rustam Mirzaev, Alexander Penshin, Mikalai Radchuk, Alexandr Romantsov, Nikita Viktorovich, Vassiliy Vorobyov
|
||||||
* Slovak (Slovakia): Stevo Backor, dellax, Martin Janšto, Jozef Karabelly
|
* Slovak (Slovakia): Stevo Backor, dellax, Martin Janšto, Jozef Karabelly
|
||||||
* Slovenian: Mitja Pagon
|
* Slovenian: Mitja Pagon
|
||||||
* Spanish: Mauricio Baeza, Daniel Chimeno, fonso, fooflare, José Luis, Joaquín Tita, Unai Zalakain
|
* Spanish: Mauricio Baeza, Daniel Chimeno, fonso, fooflare, José Luis, Joaquín Tita, Unai Zalakain
|
||||||
* Swedish: Andreas Bergström, Jim Brouzoulis, Alexander Holmbäck, André Karlsson, Jon Karlsson, Ludwig Kjellström, Thomas Kunambi, Andreas Lans, Hannes Lohmander
|
* Swedish: Andreas Bergström, Jim Brouzoulis, Alexander Holmbäck, André Karlsson, Jon Karlsson, Ludwig Kjellström, Thomas Kunambi, Andreas Lans, Hannes Lohmander
|
||||||
* Turkish: Zafer Cengiz, Cihad Gündoǧdu, Ragıp Ünal
|
* Turkish: Zafer Cengiz, Cihad Gündoǧdu, Ragıp Ünal
|
||||||
* Turkish (Turkey): Saadettin Yasir Akel, Cihad Gündoǧdu, José Luis, Ragıp Ünal
|
* Turkish (Turkey): Saadettin Yasir Akel, Cihad Gündoǧdu, José Luis, Ragıp Ünal
|
||||||
* Ukrainian: Viktor Shytiuk, Mykola Zamkovoi
|
* Ukrainian: Sergiy Shkodenko, Viktor Shytiuk, Mykola Zamkovoi
|
||||||
* Vietnamese: Luan Nguyen, Nguyễn Hồng Quân
|
* Vietnamese: Luan Nguyen, Nguyễn Hồng Quân
|
||||||
* Welsh: Adam Hughes
|
* Welsh: Adam Hughes
|
||||||
|
|
Ładowanie…
Reference in New Issue